środa, 11 lutego 2015

Czy można żyć bez internetu ?

Haj Kochani 
Dziś post można powiedzieć że tematyczny. A mianowicie chodzi o internet . W dzisiejszych czasach internet jest nieodłączną częścią naszego życia. Wiele z nas bez internetu nie potrafiłoby normalnie funkcjonować. Ostatnio zauważyłam, że ja też  w pewnym stopniu jestem uzależniona od internetu. Większość swojego czasu spędzam przed komputerem bądź przed telefonem z włączonym facebookiem czy jakimś innym portalem. Jednak pytanie brzmi "Czy można żyć bez internetu? " Moim zdaniem przez jakiś czas sie da ale na dłuższą metę byłoby ciężko. Gdy się przeprowadziłam nie miałam internetu przez jakieś 3 miesiące. Na początku było trudno a w telefonie też internetu brak. Moim zdaniem 3 miesiące to dość długi okres i pewnie przyzwyczaiłabym się do tego lecz z internetem żyje się dużo dużo łatwiej :D Jest on bardzo potrzebny ale tyle na ile jest to możliwe powinniśmy go ograniczać.

A wy co myślicie na ten temat ? :))

15 komentarzy:

 1. Haha cóż, normalnie nie mogę żyć bez Internetu. Wiecznie mam przy sobie telefon, na którym wszystko sprawdzam :) jedyny wyjątek to czas, kiedy jestem z moim chłopakiem. Wtedy zapominam o wszystkim i przez wiele dni nawet mie zerkam, co słychać w Internecie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Stwierdzam,że bez internetu żyć nie można :) Bloga by nie było:) Pozdrawiam i zapraszam do siebie

  http://krainakobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajne przemyślenia, zgadzam się z tobą ;)
  obserwuje i zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 4. W każde wakacje jadę na 3 tygodniowy obóz do lasu. Tam nie ma bieżącej wody, nie mówiąc już o internecie. Gdy wracam do domu jeszcze przez miesiąc nie korzystam z internetu. Kwestia przyzwyczajenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. W naszych czasach niektórzy nie potrafią nawet porozmawiać bez trzymania telefonu :)
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jestem uzależniona, nie wyobrażam sobie życia bez internetu, ale myślę, że dała bym radę trochę wytrzymać, chociaż na pewno to było by mega wyzwanie. Ogólnie fajny blog♥
  a ja zapraszam do mnie, dopiero zaczynam blogowanie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. na aktualną chwilę chyba bym bez neta nie wytrzymała... No ciężko by było :P
  zapraszam ♥
  http://madeline-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja nie wyobrażam sobie życia bez internetu ;) ale myślę że to dla tego że większość czasu spędzam w domu i nie znajduję innej rozrywki szczególnie w mojej miejscowości tej porze roku. Blog bardzo przejrzysty co jest mega plusem :) no i bardzo fajne zdjęcia xD Pozdrawiam http://the-hearty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno nie wolno wariować na punkcie internetu, ale żeby ograniczyć ten doskonały wynalazek do zera - szacun ! Jest to bardzo potrzebne miejsce, do komunikacji i realizowania w jakiś sposób swoich pasji. Zapraszamy do nas na nowy post. Dopiero zaczynamy :)
  http://travelwithrebels.blogspot.com/2015/02/1-lecimy-z-tym-jak-zarezerwowac-lot.html

  OdpowiedzUsuń
 10. super zdjęcia!
  zapraszam na konkurs http://nataliexbrunette.blogspot.com/2015/02/podziekowanie-czyli-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń
 11. A ja sobie życie bez internetu całkowicie wyobrażam. Owszem na początku byłoby trudno się przyzwyczaić ale dało by radę :)
  Blog Maddy -> klik

  OdpowiedzUsuń
 12. chyba jestem za bardzo uzależniona ;c

  OdpowiedzUsuń
 13. pewnie można żyć bez internetu, ale lepiej z nim :D oczywiście w odpowiednich ilościach ;)
  ♡ paaula-fotografia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja sobie wyobrażam życie bez internetu! :)

  OdpowiedzUsuń